Bursa25.8°

Mestan: "Elimizi değil gövdemizi koyacağız"

08 Haziran 2019 Cumartesi, 19:08

BURSASPOR

Yeşil-beyazlıların başkan adayı Mesut Mestan, "Zor durumda bir kulüp devralacağımızı biliyoruz ancak bu şehir daha önce de aynı durumlardan çıkmasını bildi. Arkadaşlarımla beraber taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağız. Yalnız Bursaspor'u bu sıkıntılı süreçten bizlerin tek başına çıkartması mümkün değil. Şehir olarak kenetlenmeliyiz" ifadelerini kullandı.

Mestan: "Elimizi değil gövdemizi koyacağız"

Olağanüstü genel kurula giden Bursaspor'da başkanlığına aday olan ve avukatı Yıldırım Hacıoğlu aracılığıyla başvurusunu yapıp listeyi sunan yeşil-beyazlıların eski yöneticisi Mesut Mestan, ilk açıklamasını Gündem Bursa muhabirine yaptı. Adaylık başvurusuna şehir dışında olduğu için gelemeyen Mestan, Bursaspor'un sahipsiz olmadığını kaydederek, "Zor durumda bir kulüp devralacağımızı biliyoruz ancak bu şehir daha önce de aynı durumlardan çıkmasını bildi. Arkadaşlarımla beraber taşın altına elimizi değil gövdemizi koyacağız. Yalnız Bursaspor'u bu sıkıntılı süreçten bizlerin tek başına çıkartması mümkün değil. Şehir olarak kenetlenmeliyiz" dedi.

Birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaçları olduğunu dile getiren Mestan, "Şu anda suçlu aramanın, -Biz niye buralara düştük- demenin zamanı değil. Düştüğümüz yerden hep beraber çıkacağız. Bursasporluyum diyen herkes destek vermeli. Bizlere güvenin ve yanımızda olun. Bursaspor'un sahipsiz olmadığını şimdi tüm camia olarak Türkiye'ye de kanıtlamamız lazım. Belki seçimi beklemeden bile kolları sıvayıp çalışmalara başlayacağız" diye konuştu.

SAMET ÇAYIR - ÖZEL HABER

DİĞER HABERLER